czarne logo parkane

Specjalistyczny sklep z ogrodzeniami PARKANE powstał z myślą o Klientach poszukujących innowacyjnych rozwiązań w zakresie nowoczesnych, funkcjonalnych, estetycznych i tanich ogrodzeń panelowychCennik poszczególnych rozwiązań dopasowujemy do Klientów, dostarczając im najlepsze możliwe produkty, których koszty nie obciążają portfela. Na co dzień realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Oferujemy sprzedaż nie tylko paneli ogrodzeniowych, ale kompleksowych systemów wykonanych na bazie profilowanych paneli zgrzewanych wraz z mocującymi słupkami ogrodzeniowymi oraz odpowiednimi akcesoriami montażowymi. Produkty PARKANE dostosowane są do indywidualnych potrzeb i każdego Klienta. Gwarantujemy, że zakupione ogrodzenia panelowe w pełni spełnią swoje funkcje, będą niezawodne i zachowają swoje właściwości przez długie lata.

Fabryki, z którymi współpracujemy dysponują nowoczesnymi halami produkcyjnymi (m.in. ciągarnią drutu, automatami do produkcji siatek ogrodzeniowych, malarnią), wykwalifikowaną załogą, a także zapleczem logistyczno-transportowym umożliwiającym dystrybucję towarów. Zapewniamy fachowy konsulting, atrakcyjne ceny i elastyczne podejście do potrzeb Klientów.

Odwiedź sklep online

Zapewniamy montaż ogrodzeń panelowych
na terenie całego kraju.

technologia

Oferujemy panele ogrodzeniowe wysokiej jakości. Produkowane są one za pomocą automatycznej linii wielopunktowej do zgrzewania paneli ogrodzeniowych. Pręt umieszcza się w zgrzewarce. Tam jest poddawany procesowi zgrzewania. Gotowy panel ogrodzeniowy jest wysuwany ze zgrzewarki. Następnie jest poddawany cynkowaniu ogniowemu chroniącego przed korozją, a potem malowaniu proszkowemu na dowolny, modny kolor.

Następnie najlepsze ogrodzenia mogą jechać do Rzeszowa, Szczecina, Wałbrzycha, Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Poznania, Gdańska, Bydgoszczy, Lublina, Katowic, Białegostoku, Gdyni, Częstochowy, Radomia, Sosnowca, Torunia, Kielc, Gliwic, Bytomia lub innych polskich miast.

zapytaj o cenę  Parkane Sp. z.o.o
  ul. Wyszogrodzka 118
  09-400 Płock
  Pn-Pt: 8:00 – 17:00
  Sob: 8:00 – 13:00

  Więcej informacji, numery telefonów oraz adresy e-mail w zakładce Kontakt.

  Kontakt