Panele ogrodzeniowe 3D

Panele ogrodzeniowe 3D przetłaczane są wykonane z prętów stalowych zgrzewanych punktowo i zapewniają większą stabilność od tradycyjnych rozwiązań stosowanych w budownictwie. Liczba przetłoczeń jest zależna od ich wysokości. Średnica prętów paneli poziomych lub pionowych wynosi 4 lub 5 milimetrów.

Standardowe wysokości paneli (w milimetrach): 1030, 1230, 1530, 1730, 2030

Furtki

Furtki do ogrodzeń są wykonane z kształtowników stalowych spawanych i szlifowanych. Następnie są zabezpieczane galwanicznie przed korozją i malowane na dowolny, modny kolor. Rozmiar docelowy szerokości jak i wysokość jest produkowany na indywidualne zamówienie. Furtki świetnie pasują do pozostałych elementów ogrodzenia.

Bramy

Bramy przesuwne, samonośne i rozwierne są wykonane z kształtowników stalowych spawanych i szlifowanych. Następnie są zabezpieczane galwanicznie przed korozją i malowane na dowolny, modny kolor. Rozmiar docelowy szerokość jak i wysokość jest produkowana na indywidualne zamówienie.

Słupki ogrodzeniowe

Słupki ogrodzeniowe wykonane są z profilu prostokątnego o wymiarach w przekroju: 60 mm x 40 mm x 1,25mm/1,50mm,2.00mm, wraz z plastikową zaślepką zabezpieczającą.

Akcesoria

W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór akcesoriów potrzebnych przy montażu ogrodzenia, takich jak: obejmy, daszki, ceowniki, podmurówka czy łącznik betonowy. Dzięki temu można zrealizować projekt ogrodzenia w sposób kompleksowy.

Dodatkowo w naszej ofercie:

Profile stalowe do budowy konstrukcji ścian i sufitów z płyt gipsowych

Szybki kontakt i wycena.

Zapewniamy montaż ogrodzeń panelowych
na terenie całego kraju.

technologia

Oferujemy panele ogrodzeniowe wysokiej jakości. Produkowane są one za pomocą automatycznej linii wielopunktowej do zgrzewania paneli ogrodzeniowych. Pręt umieszcza się w zgrzewarce. Tam jest poddawany procesowi zgrzewania. Gotowy panel ogrodzeniowy jest wysuwany ze zgrzewarki. Następnie jest poddawany cynkowaniu ogniowemu chroniącego przed korozją, a potem malowaniu proszkowemu na dowolny, modny kolor.

Następnie najlepsze ogrodzenia mogą jechać do Rzeszowa, Szczecina, Wałbrzycha, Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Poznania, Gdańska, Bydgoszczy, Lublina, Katowic, Białegostoku, Gdyni, Częstochowy, Radomia, Sosnowca, Torunia, Kielc, Gliwic, Bytomia lub innych polskich miast.

zapytaj o cenę  Parkane Sp. z.o.o
  ul. Wyszogrodzka 118
  09-400 Płock
  Pn-Pt: 8:00 – 17:00
  Sob: 8:00 – 13:00

  Więcej informacji, numery telefonów oraz adresy e-mail w zakładce Kontakt.

  Kontakt